Обрати депозит на рік (Universal Bank) на зручних умовах

Депозитні внески представляють собою безперечно саме той фінансовий інструмент, який встиг заволодіти популярністю в житті чималої кількості громадян. Сьогодні зустрічається достатньо багато видів депозитів, з яких виявляється досить складно обрати той, який підійшов би за всіма параметрами, адже кожен з них відрізняється своїми унікальними перевагами. Де та як краще обрати та відкрити депозит на рік в Україні, а також які умови найбільше підходять? Безпосередньо це й буде темою нашої статті.

Базові фінансові типи депозитів в Україні

Строковий депозит має на меті внесення коштів під відсоток на певний період, який вказується в договорі. По закінченню терміну дії договору клієнт забирає свій внесок.

Депозит до запитання вноситься без конкретного терміну та може бути повернутий на вимогу клієнта.

Депозити на сьогодні в Україні та види збережень 

Практично кожен банк формує свої базові види депозитів, виходячи із наведених вище основних типів.

Основні види існуючих депозитів:

  1. Якщо наявна потреба відкрити рахунок не лише в гривні більш доцільним стане валютний депозит. Так клієнти можуть не просто отримувати постійний та фіксований дохід за процентною ставкою, але й не перейматись за свої збереження у випадку непередбачуваного падіння курсу національної валюти.
  2. Депозити мультивалютного виду — у випадку даного депозиту вкладник має змогу легко та швидко конвертувати свої збереження з однієї валюти в іншу без втрати нарахованих відсотків.
  3. Металевий депозит представляє собою вид внесків, який створений для бажаючих отримувати прибуток від стрибків ціни дорогоцінних металів на ринку.
  4. Дуже поширеним видом депозиту є ощадний, який включає в себе порівняно невисоку процентну ставку та кілька базових умов. Нерідко банківські установи виконують капіталізацію внесків, що свідчить про нарахування відсотків до головної суми внеску. На момент нарахування процентної ставки нова сума надходить на основний рахунок.
  5. Депозити накопичувального виду представляють собою внески для елементарного збирання певної грошової суми. Даний вид депозиту поповнюється і найбільш підходящий при наявності бажання купити нерухомість чи автомобіль.
  6. Якщо є потреба щомісячного зняття конкретної суми коштів прийнятним дубе депозит розрахункового виду. Наприклад, щомісяця на клієнтську картку банку буде нараховуватись конкретна сума, яка вказана в договорі.
  7. Для співробітників банку чи студентів часто пропонуються депозити спеціалізованого виду, які включають в договорі певні унікальні умови.

Депозит: варто чи ні?

Ясна річ, депозит – можливість надійно вкласти свої кровно зароблені кошти. У елементарному зберіганні та накопичуванні коштів депозитам немає рівних. Просто потрібно з ретельністю зважувати всі плюси і мінуси, і обирати найбільш надійний банк. 

Дата публикации: 
01/11/2021 - 18:15