Заробіток в соціальних мережах для новачків

Гроші за лайки.

Багато хто вже замислювалися про те чи можливий заробіток в соціальних мережах. У наш час практично кожна людина зареєстрована в будь-якій соціальній мережі. Саме в соціальних мережах люди проводять більшу частину свого часу: грають в ігри, знайомляться, спілкуються з друзями, і тільки невеликий відсоток цих людей заробляють на цьому. Мільйони людей годинами просиджують свій час вконтате, в Фейсбуці, дивляться відео на Ютубі, хоча на цьому можна хоч і небагато, але заробити. Способів заробітку в соціальних мережах досить багато розглянемо найпростіші способи, які не потребують вкладень. Читайте також як заробити в Інстаграмі itstatti.in.ua за посиланням.

Гроші тут платять за виконання будь-яких дій, наприклад, поставити лайк, вступити в групу, Додати в друзі, розповісти друзям і т.д. ця робота не вимагає особливих навичок тому дасть можливість заробити як школярам, так і літнім людям. Правда за таку роботу платять не надто багато проте якісь гроші при належному підході і прагненні можна заробити. На мільйонні заробітки розраховувати не варто цей метод підійде для початку, з часом цього стане мало, і ви продовжите розвиватися освоюючи нові методи. І так давайте розглянемо сервіси для заробітку в соціальних мережах:

Vktarget

Сервіс дозволяє заробити гроші на своїх сторінках в соціальних мережах Facebook, Instagram, Youtube, Twitter. Надає послуги з накрутки передплатників і лайків в соціальних мережах. Сайт володіє зручним для роботи інтерфейсом, і дозволяє одночасно працювати з різними соціальними мережами. Завдання на цьому сайті досить прості, виконання завдань перевіряється миттєво і гроші зараховуються моментально. Мінімальна сума виплати становить 25 рублів. Гроші виводяться протягом двох робочих днів.

V-like

Сервіс по накрутці дає можливість заробляти на своїх сторінках вконтакте, Instagram, Youtube. Сайт володіє зручним і приємним інтерфейсом, завдання розподілені по розділах для кожної соц. Мережі або завдання. Завдання з'являються досить часто, без роботи сидіти на цьому сайті не доведеться, перевіряються миттєво із зарахуванням грошей на рахунок. Мінімальна сума виплат 15 рублів на гаманець Яндекс гроші, Webmoney або мінімум 50 рублів на номер телефону.

Cashbox

Біржа просування сайтів, мобільних додатків. Можна заробляти приєднавши сторінки: Facebook, Вконтакте, Однокласники, YouTube, Instagram, Google Plus, Coub, Twitch. При реєстрації та перевірці будуть потрібні дані passport.webmoney.ru завдань в даному сервісі досить багато і оплачуються вони непогано. При активній роботі можна назбирати чималі суми грошей. Також є завдання, не пов'язані з соц. Мережами і завдання, пов'язані з установкою додатків.

ipweb

Можна заробити на вступах в групи вконтакте, Facebook, Одноклассники, YouTube, Instagram, Yandex, Mail.ru. Сайт так само пропонує послуги на заробітку за допомогою серфінгу сайтів, на читанні листів. У сервісу є власний додаток для зручності роботи. Моментальна перевірка виконань завдань. Гроші виводяться на гаманці WebMoney, Яндекс.Гроші, Payeer, гаманець QIWI.

Likesrock

Проект Maya Group. Заробіток здійснюється в Євро. Завдань на даному сайті просто величезна кількість. Дозволяє заробляти вконтакте, Facebook, Однокласники, Instagram, Youtube, Twitter, Telegram, а також на серфінг сайтів. Виведення коштів здійснюється на гаманець Payeer або PayPal. Мінімальна сума виведення досить висока і становить 30 євро. При великій кількості рефералів сума знижується до 20 і 10 євро в залежності від кількості. На сайті є внутрішня валюта і біржа для обміну / торгівлі. Є власний додаток для роботи.

Читайте статтю про пасивний дохід тут.

Як бачите заробіток в соціальних мережах новачкам без вкладень можливий. Користуватися тільки одним сервісом для заробітку не варто, краще зареєструватися відразу в декількох. Основною проблемою в даних сервісах може бути мале число завдань, що заважає отриманню постійного доходу від своїх сторінок в соціальних мережах. Так чому ж так відбувається? Відповідь полягає в тому, що рекламодавцям важлива якість акаунтів і груп яке визначається кількістю друзів і передплатників. Розкрутіть свої акаунти в соціальних мережах, і ви побачите збільшення кількості замовлень.

Джерело - https://itstatti.in.ua/

Автор - Вольдемар Воронцовський.

Дата публикации: 
02/03/2020 - 11:15